Poleć znajomym

Magia śniadania!

Jak zbierać punkty?

Autor: (9605 pkt.)
Ekspert Kulinarny - Przepis z bloga: Hello Morning!!! COOKING&BOOKING

Wieczorem pisać o magii śniadania...? Tak, tak! Niech jutro rano na Waszych stołach zagości coś niezwykłego, pożywnego, zdrowego. U mnie na bank coś takiego właśnie się znajdzie.

Sposób przygotowania

  1. Chciałam napisać, jakie ważne jest śniadanie, o zdrowiu i o zatrważających statystykach. Chciałam Was trochę postraszyć, żebyście go nie olewali. Uznałam jednak, że może tym razem niech zdjęcia się same wybronią. Ładne śniadania chce się jeść. Włóżcie w nie trochę serca i zajadajcie. Póżniej dobrze wykorzystajcie energię, jaką Wam daje i dzień można uznać za udany. Tyle moich rad. :)

  2. Na zdjęciu warstwowy śniadaniowy deser. Na samym dnie pokrojony świeży ananas. Na nim warstwa płatków ryżowych i owsianych górskich ugotowanych na mleku roślinnym bez dodatku cukru. Następnie warstwa z jogurtu sojowego o smaku wiśniowym. Na końcu owoce - truskawki i nektarynka + garstka migdałów.

Ocena:
Brak ocen

10 sekretnych przepisów

na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Ebook: 10 sekretnych przepisów na dania z 10 najlepszych restauracji świata

Przystępne przepisy do zrobienia w domu! Pobierz ebook z sekretnymi przepisami na 10 wspaniałych dań z 10 najlepszych restauracji na świecie.

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.